Ceļošana 2021 – ieteikumi drošākai ceļošanai

Elastīga rezervēšana, kompleksās brīvdienas un uzticami uzņēmumi ir ļoti svarīgi, un kāpēc jums vajadzētu izvairīties no tiešsaistes ceļojumu aģentiem. Turpinājumā par ceļošana 2021 jeb ieteikumi drošākai ceļošanai šajā pandēmijas laikā.

Ceļošana 2021

2021. gada vasaras brīvdienu piedāvājumi varētu vilināt atpūtniekus rezervēt tūlīt, taču pastāv risks, ka COVID-19 dēļ jūsu plāni var tikt traucēti. Tūkstošiem atpūtnieku joprojām cīnās, lai saņemtu atmaksu no ceļojumu rīkotājiem un aviokompānijām par pagājušajā vasarā atceltajiem ceļojumiem. Daudzi citi uzskata, ka viņu aviokompānija neatmaksās viņiem lidojumus uz Spāniju, Franciju un citur, kaut arī valdība saka, ka viņiem pašlaik nevajadzētu ceļot. Vakcīnas ieviešana ir piedzīvojusi optimismu, ka šovasar atkal būs iespējams ceļot. Jaunākie ziņojumi liecina, ka Oksfordas-AstraZeneca vakcīna var samazināt vīrusa pārnešanu. Pētījums, kas nav oficiāli publicēts, arī parādīja, ka trīs mēnešu laikā pēc pirmās devas efektivitāte bija 76%. Pēc zinātnieku domām, tas varētu izraisīt vīrusa izplatības ‘būtisku’ kritumu.

Bet lielākā daļa no mums joprojām nezina, kad mēs saņemsim vakcīnu. Tomēr ir veidi, kā droši rezervēt brīvdienas 2021. gadā, kas pasargā jūs no gandrīz jebkādiem traucējumiem, ieskaitot valdības pastāvīgi mainīgos ceļošanas ierobežojumus, spiestu pašizolēties vai ceļojumu kompānijas finansiālo neveiksmi. Veiciet tālāk norādītās darbības. DARIET: Rezervējiet komplekso brīvdienu, nevis lidojumus un viesnīcas atsevišķi. Tas pasargās jūsu naudu – un tas ir kļuvis būtiski. Vairāki tūrisma operatori, piemēram, STA Travel un Fleetway Travel, jau ir izgājuši bankrotā. Nākamajos mēnešos mēs redzēsim daudz vairāk. Bet, ja esat rezervējis brīvdienu kompleksu, jūs saņemsiet pilnu kompensāciju, jo komplekso brīvdienu operatori iemaksā apdrošināšanas fondā, kuru pārvalda Civilās aviācijas pārvalde.

Ir ļoti svarīgi, lai kompleksā brīvdiena būtu aizsargāta ar Atol. Gandrīz visi tūrisma operatori Lielbritānijā pārdod brīvdienas, kas ir aizsargātas ar Atol, taču ir daži izņēmumi. Izmantojiet mūsu ceļvedi, lai pārbaudītu, vai jūsu brīvdienas ir aizsargātas ar Atol. Līdzīga shēma nepastāv, lai aizsargātu klientus, kuri neatkarīgi rezervē lidojumus un izmitināšanu. Ja jūsu aviosabiedrība neizdodas vai viesnīca tiek slēgta, jūs varat zaudēt naudu – vai vēl sliktāk – jūs varat nenokļūt ārzemēs. Rezervējiet kompleksās brīvdienas, lai pasargātu no ceļojumu koridoru sarakstu maiņas un valstu bloķēšanas. Valdības izmaiņas valstīs, kas iekļautas ceļojumu koridoru sarakstā, daudziem atpūtniekiem, kuri lidojumus un viesnīcas rezervēja atsevišķi, ir atstājuši ar tukšām kabatām. Neskatoties uz to, ka valdība tagad ir svītrojusi visas valstis no saraksta un konsultācijas pret aviokompānijām turpināja lidot un atteicās atmaksāt klientiem.

Kad notiek valsts bloķēšana vai tiek mainīti ceļojuma ieteikumi pret valsti, lielākā daļa ceļojumu rīkotāju, atšķirībā no dažām aviokompānijām, atceļ kompleksās brīvdienas. Jums tiks piedāvāts ceļojums uz citu galamērķi vai jūs varat pieprasīt pilnu naudas atmaksu saskaņā ar Paketes Ceļojumu noteikumiem.